Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5