Movies
Ratings
160
SoulRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
FluRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5