Titles you rated
21Rated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
 
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0