Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Stepford WivesRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 1.5
MaggieRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5