Titles you rated
HappyendRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
The Bad BatchRated ★ 1.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 4.0- Bad MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 3.5
Onoda: 10,000 Nights in the JungleRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 0.5