Series
Ratings
11
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5