Series
Ratings
11
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0