Movies
Ratings
1001
La La LandRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 1.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 4.0
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 3.5
Day of the MummyRated ★ 3.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 4.5
The MessengersRated ★ 2.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 4.0
JigsawRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 3.0