Series
Ratings
27
Secret GardenRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0