Movies
Ratings
17
The AttorneyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
SullyRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0