Series
Ratings
29
You and Everything ElseRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- The FrogRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5