Series
Ratings
18
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5