Movies
Ratings
21
MaleficentRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0