Titles you rated
Moon KnightRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0