Series
Ratings
37
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0