Movies
Ratings
93
Ballad of a SoldierRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Landmine Goes ClickRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5