Series
Ratings
17
Cat's PleasesRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 1.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0