Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0