Series
Ratings
11
Beating AgainRated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 1.0
UnnaturalRated ★ 1.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
Songgot: The PiercerRated ★ 1.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.0