Titles you rated
Despicable Me 4Rated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 4.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
The Purge: Election YearRated ★ 2.5
SolaceRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0
Hotel ArtemisRated ★ 2.5
Angel Has FallenRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.0