Movies
Ratings
286
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
RealRated ★ 0.5
The VillainessRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 2.5
Before I FallRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 2.5
Lucid DreamRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Nobody WalksRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Our Love StoryRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0