Series
Ratings
60
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0