Movies
Ratings
382
The Drug KingRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Saw 3DRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.5