Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The FirmRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0