Movies
Ratings
1252
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
SabotageRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Pod GenerationRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Woman with Butterfly TattooRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0