Titles you rated
- WishRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0