Movies
Ratings
314
The OutlawsRated ★ 5.0
The Long Way HomeRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 0.5
National TreasureRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5