Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Ben 10Rated ★ 3.5
- Powerpuff Girls ZRated ★ 3.0
- Cubix: Robots for EveryoneRated ★ 3.0