Titles you rated
Taken 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0