Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0