Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.5
Searching for the ElephantRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5