Series
Ratings
125
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 5.0
True BeautyRated ★ 5.0
Record of YouthRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Save Me Season 2Rated ★ 5.0
My Only OneRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
ReturnRated ★ 4.5