Titles you rated
MoneyballRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
Elite SquadRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
You Don't Know JackRated ★ 4.5
Dead Man WalkingRated ★ 3.0
16 BlocksRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
John QRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0