Series
Ratings
10
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0