Titles you rated
American PsychoRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Unicorn StoreRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5