Titles you rated
HyenaRated ★ 3.5
My Holo LoveRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
3%Rated ★ 3.5
3%Rated ★ 4.0
3%Rated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0