Movies
Ratings
603
The RevenantRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The DealRated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 1.5