Titles you rated
Hanoi BrideRated ★ 4.0- Man in CrisisRated ★ 5.0
- Angel's KissRated ★ 5.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Age of InnocenceRated ★ 5.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
- Paper CraneRated ★ 4.0
- School 2Rated ★ 4.0
- LA ArirangRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.5- BossRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.0- Loving YouRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 5.0
- Kuk HeeRated ★ 4.0