Movies
Ratings
30
From Beijing with LoveRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Hard BoiledRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
EvelynRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0