Titles you rated
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 1.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0