Titles you rated
GravityRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0