Movies
Ratings
331
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 1.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 3.5