Titles you rated
TwilightRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 1.0