Titles you rated
UnbreakableRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
The DealRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0