Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Nappily Ever AfterRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5