Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Children ActRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Lost DaughterRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5