Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
Spring NightRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
7 Women and a MurderRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
JulesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 5.0
Dead Talents SocietyRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5