Movies
Ratings
81
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Taxi 4Rated ★ 4.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Taxi 3Rated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 5.0
CommandoRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0