Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0