Titles you rated
GarfieldRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 5.0
Red LightsRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 5.0
JackRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5